نامه دامپزشکان به رییس محترم جمهور

دکتر الهیار

#201 Re: الحاق به علوم پزشکی ؟ !

2016-05-12 08:08

#75: رضایی - الحاق به علوم پزشکی ؟ ! 

بهترین و دقیق ترین نظر رو دادند. الحاق به وزارت بهداشت چیزی رو حل نمی کنه. باید یک سازمان مستقل مثل محیط زیست باشه.

dr vet

2016-05-21 15:52

من اگه امسال هم  حقوق  اداره دامپزشکی  حل نشه میشینم دوباره  درس میخونم پزشکی  بخونم واقعا مسخرس تو اداره  دامپزشکی  یه کارشناسی  با 7سال سابقه  3ملیون حقوق  بگیره  من  با یک سال سابقه  با مدرک  دکترا دو ملیون  و جالب اینکه حق دوری از مطب هم  از سال 88 حذف کردن   و  پرداخت نمیکنن اصلا فرقی  برا مدرک دکتر قایل نیستن تصور کنین که یه پرستار  از یه پزشک  بیشتر حقوق بگیره   همچین چیزی امکان  نداره اون وقت تو حرفه ما !    واقعا شرم اوره

Guest

2016-05-28 20:00

این موضوع همیشه مورد نظر من بوده کهمتاسفانه دامپزشکی جایگاه اصلی خود قرار نکرفته تا خدماتاساسی در جهت افزایش کم وکیفی محصولات دام وطیور و...نتوانسه در جای خود قرار گیرد وضمن انکه خود تشکیلات مختلف دامپزشکی برای دستیابی باین جایگاه راه حل اساسی را فکر نکرده وان را برای انجام اراییه نداده است در این زمینه چندین مطلب در این ده پانزده سال در نشریات مختلف مطرح کرده ام ولی از ان جا که متوسط طول عمرمدریت ها کوتاه شده مدیران تمایلی به طرح مسایلی که زود بازده نباشد متاسفانه رغبتی ندارتد در یک کلام خلاصه می کنم که مدتهاست که مجموعه دامپزشکی کشور در عطش نیاز به یک مطالعات جامع با تعریف علمی خاص خودرنج می برد تا با جلب نظر مقامات پنین مطالعه جامعی صورت نگیرد هر نوشته ومطلبی که حتی از بکارگیری جملات وکلمات زیبایی نوشته شود وبه هر مقام بالاتر ویا مقامات بالاتری نزشته شود خیلی مشگل که به نتیجه برسد بامید رسیدن بهجایگاه اصلی وبا خداقوت بهمهتهیه وامضا کنندگان عزیز

Guest

2016-06-05 18:41

مرگ دامپزشكي ايران ، مرگ سلامت ايران است
Dr.Ehsan

2016-06-27 21:44

سلام من دانشجو دکتری دامپزشکی هستم دوسال بخاطر بیماری سخت عقب افتادم ولی الان دارم برای ازمون تخصص هماتولوژی وزارت بهداشت میخونم اگر این قانون رو تصویب کنن و نزارن ما وارد وزارت بهداشت بشیم سر پل صراط یقه همشونو میگیرم باید جوابگو باشن

Guest

2016-07-02 09:46

Dear president rouhani please don't make difference between careers and don't harm to the vetmedicine
khodam

#207 دامپزشکی یعنی بیخودی وقت تلف کردن؟؟؟!!!!

2016-07-09 08:54

تورو خدا این کس خل بازی هارو بیخیال شین فک میکنین پس چی میخواد بشه آخرش ؟؟؟؟ دامپزشکی خیلی وقته مرده فقط کسی نیست از زمین برداره. چون همه دامپزشکی رو فقط گاوشناسی میدونن تا این طرز فکر عوض نشه عمرا دامپزشکی بتونه جایگاهشو بدست بیاره با این نامه نوشتن ها هم فقط آبروی خودتون رو میبرین برین راحت یه سوپر مارکت باز کنین زندگیتونو بگذرونین مدرکتونم بزارین در کوزه آبشو بخورین به این مدرکهاتونم که دو هزار نمی ارزه کسی نگاه نمیکنه اصلا دامپزشکی یعنی چی ؟؟؟؟ انقد بدم میاد اه اه اه کاش پام میشکست 10 سال پیش دانشگاه نمیرفتم یا اصلا میمردم اسمم دامپزشک نمیشد

Guest

2016-10-14 11:04

ممنون لطفا درموردبیمه کاردانهای دامپزشکی وتعرفه هاوامنیت شغلی دربخش خصوصی هم رایزنی کنید

مشکلاته بخش خصوصی خیلی زیاده وکم کم روبه نابودی میریم

سازمان دامپزشکی ازنبودمدیران وروسای کاربلد ودلسوز دررابطه بااعضارنج میبرد که متاسفانه ازبالادست هیچ فکری به حال مادامپزشکان نمیکنند که جای تاسفی بس عمیق دارد درصورتیکه مادامپزشکان دلسردشویم سلامت جامعه باخطری جدی روبرومیشود اماکوگوش شنوا